15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNDE ŞEHİT OLAN CENNET YİĞİT’İN ANNESİ VE KÜBRA DOĞANAY’IN ANNESİ MEMUR-SEN KADINLAR KOMİSYONU TARAFINDAN YILIN ANNESİ SEÇİLDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan Cennet Yiğit’in annesi ve Kübra Doğanay’ın annesi Memur-sen Kadınlar Komisyonu tarafından yılın annesi seçildi.
Memur-sen Konfederasyonu Kadınlar Komisyonu tarafından Anneler Günü nedeniyle bir program düzenlendi. Programda Memur-Sen Konfederasyonu Kadınlar Komisyonu Kayseri İl Temsilcisi Ayten Özsoy, tüm annelerin anneler gününü kutladı.
Ayten Özsoy’un konuşmasının ardından Pedagog-Yazar Hatice Kübra Tongar, ‘Bağırmayan Anneler’ sunumu ile programa katılan annelere altın öğütler verdi.
Programın sonunda Memur-sen Konfederasyonu Kadınlar Komisyonu tarafından yılın annesi seçilen, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara’daki Özel Harekat Daire Başkanlığı’na yapılan saldırıda hayatını kaybeden Cennet Yiğit’in annesi Huriye Yiğit ve Kübra Doğanay’ın annesi Hikmet Doğanay’a plaketleri verildi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla