Yıldızevler Mahallesinde bulunan 75. Yıl Rezan Has İlkokul 4. Sınıf öğrencileri Melikgazi Belediyesinde mola ziyaretlerinde bulunarak, Melikgazi Belediye Hizmet Binası ile Melikgazi İletişim merkezini gezdiler.
Okul öğretim ve gezi programı içerisinde Kayseri Arkeoloji Müzesi, İl Halk Kütüphanesi ve Gültepe Parkını gezen 75. Yıl Rezan Has İlkokul 4. Sınıf öğrenceleri Melikgazi Belediyesinde Mola vererek, Başkan Dr. Memduh Büyükıklıç’ın misafiri oldular.
75. Yıl Rezan Has İlkokul 4. Sınıf öğrencilerini misafir eden ve Belediye Hizmet Binası ile Melikgazi İletişim Merkezini gezdiren Başkan Büyükkılıç, eğitim dostu bir belediye olarak öğrencilerin bu tür gezilerine büyük önem verdiklerini çünkü yerinde ve görerek öğrenmenin çok farklı olduğunu söyledi.
Melikgazi İletişim Merkezinde öğrencileri ve öğretmenleri Zehra Güloğlu’nu ağırlayan Başkan Dr. Memduh Büyükklıç, Arkeoloji Müzesi ile İl Halk Kütüphanesini gezen öğrencelere MELİKGAZİ MOLASINDA meyve suyu ve kek ikramında bulundu, onlarla sohbet ederek eğitimin önemini vurgulayan konuşma yaparak, hatıra fotoğrafı çektirdi. -KB

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla