Gelişen Ve Büyüyen İlçe Sınırları İle
İLDEM Bölgesinde özel bir marketin açılışına katılan Başkan Memduh Büyükkılıç, açılışa iştirak eden bölge halkı ile sohbet etti.
Üretimin Merkezi, Ekonominin Adresi…
Kayseri ilinin 555 bin nüfusu ile en kalabalık ilçesi olan Melikgazi Belediyesi’nin gerçekleştirmiş olduğunu yatırım ve hizmetlerden dolayı her geçen gün büyüdüğünü ve geliştiğini bunun en büyük göstergesinin yeni açılan alış veriş merkezleri olduğunu belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi olarak yeni yollar açıyor ve parklar inşa ediyoruz. Sosyal ve Spor tesisleri yapıyoruz. Bu hizmetlere orantılı olarak hızlı bir kentleşme gerçekleşmektedir. Bu kentleşme ile ticaret artmakta ve ekonomik gelişme sağlanmaktadır. Bunun en büyük göstergesi büyük ölçekli alış veriş merkezlerin açılmasıdır. Bugün burada bir marketin açılışını yaptık. Birkaç yıl sonra bu tür marketlerde bu bölgeler için yeterli olmayacaktır. Belediye olarak bu tür yerleri her zaman çok yönlü denetliyoruz. Zabıta müdürlüğümüz aracılığı ile satılan ürünün fiyatı, son kullanma tarihi ve çalışanların sağlık karnesi gibi çok yönlü denetimleri belirli aralıklar ile uygulamaktayız“dedi.
Çocuklara Hediyeler verdi…
Market açılışına semt halkı ile iştirak ederek bu marketin 15 yıllık geçmişi olan İLDEM bölgesinde açılmasının tesadüfü olmadığını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, açılışa katılan vatandaşlar ile sohbet etti ve çocuklara hediyeler verdi. -HABER MERKEZİ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla