Geçtiğimiz gün oynanan Küçük Kızlar Voleybol müsabakalarında anne ve babasının rakip olduğu maçta kızları Hazel Selin’de forma giydi.
Kayseri Voleybol İl Temsilciliği Küçük Kızlar İl Birinciliği müsabakasında OSB Teknik Koleji A takımı ile OSB Teknik Koleji B takımı karşı karşıya geldi.


2’inci Kadınlar Voleybol Ligi’nde Kayseriyi temsil eden OSB Teknik Koleji Spor baş antrenörlüğünü yapan babası Harun Şahin ve yardımcı antrenörlüğünü yapan annesi Seher Şahin sayesinde çocukluğu spor salonunda geçen Hazel Şahin 2 senedir lisanslı olarak voleybol oynuyor. OSB Teknik Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçta Seher Şahin ile Harun Şahin rakip oldular. Seher ve Harun çiftinin 10 yaşındaki kızları Hazel Selin Şahin’de sporcu olarak müsabakada yer aldı. Hazel Selin babasının çalıştırdığı OSB Teknik Koleji B takımında forma giydi. Babası Harun Şahin’in antrenörlüğünü yaptığı Hazel Selin Şahin’in de formasını giydiği OSB Teknik Koleji B takımı, annesinin antrenörlüğündeki OSB Teknik Koleji A takımında mağlup oldu. İLYAS KAPLAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla