ASAMOAH GYAN: KAYSERİSPOR İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Asamoah Gyan bugün burada olmaktan çok mutluyum. Söyleyecek çok şeyim var ama sizi burada sıkmak istemiyorum. İstediğimiz tek ey sizi motive etmek. Umut Bulut ve Erkan Kaş gibi çok kıymetli sporcular da burada onlar da sizler gibi bu okul yıllarından geçtiler. Ben Kayseri’ye geldiğimden beri çok güzel karşılandım. Zaman zaman sakatlıklarım nedeniyle bekleneni veremediğimin farkındayım  ancak ileriki zamanlarda performansım ile bu zamanları unutturmak istiyorum” diye konuştu. Pastırma, sucuk ve mantı hakkında düşüncelerinin sorulması üzerine Asamoah Gyan, “ Hepsini de tattım çok güzeller ama fazla yememeye çalışıyorum, formumu korumak zorundayım” diye yanıt verdi.

Umut Bulut bir soru üzerine bu kadar iyi bir ivme yakalamışken Kayserispor için Avrupa kupalarına katılmanın bir hayal olmadığını kaydetti.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Geçtiğimiz günlerde 32’inci yaşına basan Asamoah Gyan için katıldığı söyleşide doğum günü pastası getirildi.

Salatlığı nedeniyle takımdan ayrı çalışan Asamoah Gyan için futbolcu arkadaşları geçtiğimiz gün kulüp tesislerinde sürpriz doğum günü organizasyon yapmışlardı. Takım arkadaşları ile doğum gününü kutlayan Ganalı yıldız için dün Ahmet Eren Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri de doğum günü pastası getirdi. Takım arkadaşı Umut Bulut ile birlikte pastayı kesen Asamoah’a öğrenciler yoğun tezahüratta bulundular.  İLYAS KAPLAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.