ASKON’dan KAYSO Başkanı Büyüksimitçi’ye ziyaret

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Kayseri Şubesi yıl sonunda gerçekleştirecekleri etkinlik sebebiyle kurumlarla istişare toplantılarına Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ile devam etti.
ASKON, Kayseri sanayisinin en önemli temsilcisi KAYSO ile bir araya geldi. Kayseri’nin 5 bin yıllık ticari anlayışa sahip olduğunu belirten KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri’de 42 milyon metrekarelik alanda üretim yapıldığını, teknolojik ve savunma sanayi ağırlıklı 4. OSB’nin de kurulma çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi öncülüğünde gerçekleşecek etkinliğin bu köklü geçmişle birlikte harmanlandığında şehrimize katma değer katacağını belirtti.
Başkan Büyüksimitci bu etkinlikte ASKON’a her türlü destek vereceklerini her zaman yanında olacaklarını belirtti. Toplantıda KAYSO adına Mimarsinan Organize Sanayi Bölge Başkanı Ahmet Oğuzbas, Meclis Başkanı Abidin Özkaya ve Başkan Mehmet Büyüksimitçi hazır bulundu.
ASKON adına Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Sarptaş, Vehbi Dilbaz, Alperen Murat, Hüseyin Saccıoğlu, Selçuk Sahin ve Başkan Ali Özcan hazır bulundu. -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.