Beşiktaş ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarına devam eden Bellona Kayseri Basketbol’da baş antrenör Ayhan Avcı seri galibiyetler alacağını kaydetti.

Ligde son olarak Galatasaray’ı konuk eden ve sahadan mağlubiyetle ayrılan Bellona Kayseri Basketbol, Beşiktaş maçı hazırlıklarına devam ediyor. Takımı hakkında açıklama yapan baş antrenör Ayhan Avcı, “Galatasaray maçında yenildik, ancak çok iyi mücadele ettik. Bunlar bizim için önemli. 7-8.haftada ritim yakalayacağımızı biliyorduk. Galatasaray maçında şanssızlık yaşadık. Play-Off’u bilmem ama 2-3 haftaya kadar seri galibiyetler almaya başlayacağız. Takım içerisinde değişikliklerde yapacağız. Şuan için onayını aldık. Ocak ayı itibariyle iki ya da üç oyuncumuz olacak. Ondan sonra daha iyi bir takım olacağız. Aralık ayında da alabileceğimiz kadar maç almamız gerekiyor. Hedefimiz 5-6 maçla bitirmekti. İlk yarıyı 4-5 galibiyet ile tamamlarsak, ikinci yarıda çok galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Umdumu hiç kaybetmedim ve Galatasaray maçından sonra daha da umutlandım. Bu sezonun kötü bitmeyeceğinin sözünü verebilirim. Tabii önemli olan galibiyet serisine başlamamız gerekiyor” dedi.

“BİR KAÇ TAKVİYE YAPACAĞIZ”

Ligin devre arasında transfer yasağını kaldırmak istediklerini kaydeden Auhan Avcı, “Transfer konusunda gerekli çalışmalar yapıldı, isimleri belirledik. Şuan için bu isimleri söyleyemem. 1-2 içinde belli olacak. Bunun dışında transfer yasağımız var, bunu kaldırmaya çalışıyoruz. Bunu kaldırıp, hukuksal olarak yolumuzu açmamız gerekiyor. Ön kötü ihtimalle Ocak ayı başında yeni takım haline geleceğiz. Kaliteli isimleri takımımız da göreceksiniz” açıklamasında bulundu. İLYAS KAPLAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla