MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, BEREKET AYI OLARAK BİLİNEN RAMAZAN AYININ ÖZÜNDE BİRLİK, BERABERLİK İLE PAYLAŞMA VE YARDIMLAŞMA OLDUĞUNU SÖYLEDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bereket ayı olarak bilinen Ramazan ayının özünde birlik, beraberlik ile paylaşma ve yardımlaşma olduğunu söyledi.
Hayırseverlerin desteği ve katkıları ile her gün Hunat Katlı Otoparkında iftar yemeği veren Erciyes Feneri İftar Sofrasına ikram ve destekleri ile katkıda bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç oldu. İftar yemeğine Ak parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, Ak parti Melikgazi Kadın Kolları Başkan Selma Kocaoğlu, Belediye Başkan yardımcıları, Belediye Müdürleri katıldı.
Ramazan ayının özünde birlik, beraberlik ile paylaşma
İftarını açmak için Hunat Katlı Otoparkına gelen vatandaşlara kendi elleri ile yemek dağıtan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Ramazan ayı toplumda bireylerin birbirleri ile paylaşmanın ve yardımlaşmanın hazını yaşadığı mübarek bir aydır. Bu ayda birlik ve beraberliğin korunması ve devam ettirilmesi için büyük bir çalışma sergilenmektedir. Kısacası ramazan ayı bireylerin kendi kendileri ile bir bakıma nefis muhasebesi yapması yanında, toplum olarak da paylaşma ve yardımlaşma yapmasına imkân tanımaktadır“ dedi.
Hizmetlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum
Erciyes Feneri’nin hayırseverleri hem teşvik ettiğini ve yönlendirdiğini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, İftar sofrasının şehrin merkezinde olmasından dolayı, her kesimden vatandaşın buluştuğu, kaynaştığı bir sofra olma özelliğini de taşıyor. Bu anlamlı hizmetlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.
Ezanın okunması ile birlikte iftarını açan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, yemeğin ardından vatandaşlarla sohbet ederek, dilek ve temennilerini dinledi.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla