Başkan Büyükkılıç Mimarlar Odası bilgilendirme toplantısına katıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mimarlar Odası bilgilendirme toplantısına katıldı.
Mimarlar Odası Kayseri şubesini ziyaret ederek mimarlar ile sohbet eden Melikgazi Belediye Başkanı Büyükkılıç, “Melikgazi İlçesi gelişiyor, büyüyor ve bunu da planlı, modern şehircilik ilkeleri ile gerçekleştiriyor ise bunda meslek odaların büyük katkısı ve desteği vardır. Melikgazi Belediyesi olarak Mimarlar Odası ile adeta ortak çalışıyoruz. Çünkü tüm yapılar da mimarların imzası bulunmaktadır. Mesleki oda ve belediye işbirliği sonucu örnek ve model bir Kayseri gelişmesi sağlanmıştır. Şu anda Kayseri Mimarlar Odası çok özel konumdadır. Çünkü ilk kez bir bayan mimar oda başkanı olarak hizmet vermektedir. Kendilerini ve ekibini kutluyorum” dedi.
1988’de temsilcilik olarak açılan Mimarlar Odası Kayseri Şubesinin,1992 yılından itibaren oda olarak hizmet verdiğini hatırlatan Başkan Büyükkılıç, Oda Yönetim kurulu ile oda üyelerine çalışmalar hakkında bilgiler vererek, belediye ile mesleki oda olarak ortak çalışmalar gerçekleştirmek istediklerini kaydetti.
Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Başkanı Eda Velibaşoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ile oda üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Büyükkılıç’ın çalışmaların hem yakinen takip ettiklerini, hem de bu şehirde yaşayanlar olarak hizmet ve yatırımlardan bire bir yararlandıklarını kaydetti.
Kamu kurum ve kuruluşlar ile her zaman işbirliği ve dayanışma içerisinde olmak istediklerini belirten Mimarlar Odası Başkanı Eda Velibaşoğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Büyükkılıç’ın bu anlamlı ve destek veren ziyaretlerinden son derece memnun olduklarını sözlerine ekledi. -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.