Devali Spor Kulübü’nün düzenlediği iftar programına katılan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Gençlerimizle ilgili bütün projelere destek veriyoruz” dedi.
Devali Spor Kulubü’nün düzenlediği iftar programına Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, ASKF Başkanı Musa Soykarcı, İlçe Spor Müdürü Adem Demir, Develi Spor Kulübü Başkanı Ali Kabak, Devali Spor Kulübü Başkanı Hadi Türkmen, Milli Antrenör Özben Şimşek, Develi Belediyesi Meclis Üyesi Bayram Sabah ve sporcular katıldı.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Bu güzel mübarek Ramazan ayında güzel bir iftar programında genç sporcularımızla bir araya gelmenin hazzını yaşadık. Gençlik bizim geleceğimiz, gençlerimizi ve sporu seviyoruz ve gençlerimizle ilgili bütün projelere destek veriyoruz. Bu güzel iftar programında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
Devali Spor Kulübü Başkanı Hadi Türkmen ise, “Her yıl geleneksel hale gelen iftar programımızda sporcularımızla bir araya geldik. Bu güzel programda bizleri kırmayarak davetimize icabet eden Develi Belediye Başkanımıza ve ASKF Başkanı Musa Soykarcı ve beye sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu. -iha

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla