Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bayram öncesi yoğunlaşan Camii Kebir’de esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Başkan Çelik, ziyaretinde Camii Kebir için düşünülen dönüşüm projesi hakkında da bilgi verdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Camii Kebir’de öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazına katıldı. Cenazeleri omuzlayarak bir süre taşıyan Başkan Çelik, daha sonra bölgedeki esnafları ziyaret etti. Başkan Çelik, bu sırada ayakkabı boyacılığı yaparak geçimini sağlayan bir bayanı gördü ve bir süre sohbet ederek bir ihtiyacı olması halinde yardımcı olacağını belirtti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ile birlikte daha sonra esnafı gezdi. Bu sırada Camii Kebir ve çevresi için düşündükleri dönüşüm projesinden de bahseden Başkan Çelik, “Bu proje gecikeceği için buradaki esnafın ve cami cemaatinin bir isteği olan tuvaletlerin yenilenmesi işini öne aldık. Çok kısa sürede bu isteği gerçekleştirerek bölgedeki esnaf ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bu bölgedeki dönüşümün gelecek 100 yılı kapsayan bir proje olması gerekiyor. Bunun için üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir proje. İnşallah tamamlayınca halkımızın beğenisine sunacağız” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, daha sonra esnafları gezerek hayırlı işler temennisinde bulundu. Başkan Çelik, bayram alışverişi yapan vatandaşlarla da görüştü. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla