Başkan Çelik, “Çıtayı daha da yükseltmek için çalışacağız”

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatının ziyaretinde 2019’da yapılacak tüm seçimlerin çok önemli olduğunu belirtti. Başkan Çelik, bir dakikayı bile boş geçirmeden, düzenli, planlı ve sistemli bir şekilde çalışacaklarını söyledi.
Kısa süre önce kongresini yapan AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatının yeni Başkanı Gökhan Ülke ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.
Yeni yönetime görevlerinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan ve omuzlarına aldıkları bu sorumluluğu hayırlısıyla sürdürmeleri için kolaylık dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, “Kayseri genel merkezin de çok önem verdiği bir il. Hamdolsun bizim yüzde 50 gibi bir sıkıntımız yok; ama başka yüzde 50 sıkıntısı olan vilayetlerin oyunu yukarıya çekmek gibi bir görevimiz var. Genel merkez bu manada bize çok güveniyor. Bu güveni boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışacağız. 2019 yılındaki tüm seçimler bizim için çok önemli. Dolayısıyla şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bir dakikamızı bile boş geçirmeden düzenli, planlı ve sistemli bir şekilde çalışacağınızdan eminim. Görevinizde başarılar diliyorum. Çıta çok yüksek. Daha da yükseğe çıkarmak gibi de bir görevimiz var” diye konuştu.
AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke de genç bir ekiple çalışacaklarını ifade ederek, “Daha önce görev yapan arkadaşlarımız da bizi fazlasıyla destekliyorlar. Verilen görevi en iyi şekilde yapmak için üstün bir gayretle çalışacağız” dedi. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.