Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Osmanlı Mahallesi’ndeki Kapalı Pazar Yeri’nde iftar veren Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği’nin iftarına katıldı. Başkan Çelik, iftar öncesi ve sonrası vatandaşlarla görüştü.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÇELİK, OSMANLI MAHALLESİ’NDEKİ KAPALI PAZAR YERİ’NDE İFTAR VEREN KAYSERİ MOBİLYA SANAYİCİLERİ DERNEĞİ’NİN İFTARINA KATILDI. BAŞKAN ÇELİK, İFTAR ÖNCESİ VE SONRASI VATANDAŞLARLA GÖRÜŞTÜ. 

Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) her hafta Salı günü bir mahalledeki kapalı Pazar yerinde düzenlediği iftarlarına Eskişehir Bağları Bölgesi’ndeki Osmanlı Mahallesi’nde devam etti. İftara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de katıldı. Başkan Çelik, KAYMOS Başkanı Yakup Deveci tarafından karşılandı.
Yaklaşık 2 bin kişiye verilen iftar öncesi masaları gezen Başkan Mustafa Çelik, vatandaşlarla selamlaştı ve sohbet etti. Başkan Mustafa Çelik, çocuklarla da yakından ilgilendi. Başkan Mustafa Çelik, iftar sonrası da bir süre vatandaşlarla görüşerek taleplerini dinledi. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla