Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, hafta içi hafta sonu demeden Büyükşehir Belediyesi’nin kent merkezi ya da ilçelerde yapmış olduğu yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Mustafa Çelik, Bünyan’a giderek alt yapısı biten yollarda asfaltlama çalışmalarını başlattı. Bünyan için yeni yatırımların da müjdesini veren Başkan Çelik, sadece Bünyan’ı değil tüm Kayseri’yi ilgilendiren önemli bir yatırımı hayata geçireceklerini söyledi.

 
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Bünyan ilçesine giderek ilçenin tüm caddelerinde yapılan çalışmaları takip etti. İlçeyi gezen Başkan Çelik, Bünyanlılarla da görüşerek verilen hizmetlerle ilgili görüşlerini aldı.
“BÜNYAN’IN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK”
Başkan Mustafa Çelik’in Bünyan ziyaretinde altyapısı tamamen yenilenen caddelerdeki asfaltlama çalışmalarına da start verildi. Kurban kesilerek ve dualar edilerek başlayan asfalt çalışmalarının hayırlı olmasını dileyen Başkan Çelik, “Bünyan’da yüzyıldır beklenen hizmetleri birer birer yapıyoruz. İçme suyu, atık su, kanalizasyon ve yağmur sularını tamamen yer altına aldık. Ardından doğalgaz ve iletişim alt yapısı olmak üzere tüm alt yapıyı tamamladık. Alt yapısı biten yolların tamamında asfalt çalışmalarına başladık. Kar kış olmadan asfaltı tamamlamayı düşünüyoruz. Bu çalışmalarımızla Bünyan’ın çehresi değişecek. Bünyan’ın en büyük yatırımı olan cezaevi açılmadan Bünyan’da yapılması gereken öncelikli bütün işleri bitirmiş olacağız. Şehir merkezindeki tüm imkanları ilçemize de getirmek istiyoruz. Kadın ve Gençlik Merkezimizle birlikte diğer yatırımlarımızı hizmete açarken doğal gazı da kullanıma sunacağız” dedi.
YENİ YATIRIMLAR GELİYOR
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcoğlu da Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri Bünyan Belediyesi’nin imkanlarıyla ancak 15 yılda yapabileceklerini dile getirdi. Başkan Mustafa Çelik’in yatırımlarla yakından ilgilendiğini ve işlerin her aşamasında ilçeye gelerek kontrollerde bulunduğunu ifade eden Gülcüoğlu, “Şahsım ve ilçem adına yapılan yatırımlar nedeniyle teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekten devasa işler yapıldı” diye konuştu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Bünyan’a yapılan yatırımların bunlarla sınırlı olmadığını da belirtti. Kadın ve Gençlik Merkezi ile diğer yatırımları hizmete açarken bazı müjdeler vereceklerini vurgulayan Başkan Mustafa Çelik, “Bünyan’ı daha bilinir hale getirecek ve tüm Kayseri’yi ilgilendirecek devasa projelerin müjdesini vereceğim” dedi.
ÜÇ MUSTAFA ÇELİK BİR ARADA
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Bünyan ziyareti sırasında iki farklı Mustafa Çelik ile daha karşılaştı. Başkan Çelik, Bünyan Ulu Cami İmamı Mustafa Çelik ve Belediye Personeli Mustafa Çelik’le birlikte fotoğraf çektirdi.

KAYSERİ (İHA/KAYSERİ-İHA)

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla