Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, her akşam farklı mahallede teravih namazını eda ederek, cami cemaati ve vatandaşların istek ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Bu sefer de Erkilet General Emir Mahallesi Hacı İsmail Gümüşçü Camii’nde teravih namazını kıldıktan sonra cemaat ve vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Çolakbayrakdar, “Hemşehrilerimizle Ramazan’ın güzelliklerini paylaşıyoruz” dedi.

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, HER AKŞAM FARKLI MAHALLEDE TERAVİH NAMAZINI EDA EDEREK, CAMİ CEMAATİ VE VATANDAŞLARIN İSTEK VE TALEPLERİNİ DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR.

Ramazan ayının manevi atmosferine uygun örnek çalışmalar yapan Başkan Çolakbayrakdar, sohbet ettiği vatandaşların hem gönlünü hem de hayır duasını aldı. Huzur ve bereket iklimi Ramazan’ın, Kocasinan’da ayrı bir atmosferde idrak edildiğine dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, “Ramazan ayının güzelliklerini Kocasinan’da tüm hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz. Bu çerçevede her akşam iftar, teravih ve sahur da farklı bir mahallemizde vatandaşlarla buluşuyoruz. Gerek iftar sofraları gerekse teravih namazları birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirdiğimiz manevi ortamlardır. Allah birliğimizi beraberliğimizi her zaman daim kılsın. Mahalleleri ziyaretimizde, vatandaşlarımız isteklerini ve taleplerini bize aktarıyor. Bizde hızlı bir şekilde bölgenin ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışıyoruz. Hangi mahallemizde ne sorun varsa orada yapılması gereken konularda çözümler üretiyoruz” ifadelerini kullandı.
‘Yeni Kocasinan’ı vatandaşlarımızla birlikte şekillendiriyoruz” diyen Başkan Çolakbayrakdar, Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede vatandaşlarla bir araya geleceklerini sözlerine ekledi. -kb

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla