BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, KANKADER YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kanserli çocuklara daha iyi imkanlar sunulması için kurulan kısa adı KANKADER olan Kansere Karşı Birlikte Derneği yönetimini makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak sağlık konusunda ayrı bir hassasiyet gösterdiklerini vurguladı.

Yeni kurulan derneğin başarılı çalışmalar yapacağına inandıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Umuyorum ki doktorlarımız yaptıkları çalışmalar ile kanser alanında milli bir tedavi yöntemini hayata geçirerek, hasta çocuklarımıza umut ışığı olacaklardır.Sizler mesleğiniz olarakinsanlara şifa dağıtma noktasında elinizden geleni yapıyorsunuz ve daha iyisini yapmak için gayret gösteriyorsunuz. Hem hastaların hem de ailelerinin refah düzeylerini artıracak çalışmalar yürütmeniz gurur verici. Elinize, emeğinize sağlık, şehrim adına teşekkür ediyorum. Kocasinan Belediyesi olarak bizlerde rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel konularda olduğu gibi eğitim ve sağlık alanında da birçok hizmeti bölge sakinlerinin hizmetine sunduk ve her zaman destek olmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

KANKADER Başkanı Prof. Dr. Musa Karakükcü ise yeni kurulan derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktardı. Karakükcü, “Kurduğumuz dernek sayesinde kanserli çocuklara daha faydalı olacağız. Amacımız onların ihtiyaç duydukları kalite standartlarında tedavi ve hastane hizmeti verebilmektir. Kanserli çocuklara dünya standartlarında daha iyi hizmet sunmaktır” ifadelerini kullandı.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.