Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Akademi çatısı altında hizmet vermeye başlayan Mimarsinan ve Erciyesevler Mahallesi’ndeki sosyal tesisleri ziyaret etti. 

Sosyal belediyeciliğe öncelik veren ve bu konuda yaptığı çalışmalarla kamu oyu tarafından taktirle karşılanan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ilk olarak Erciyesevler ’deki Robotik Kodlama kursunu ziyaret ederek, minik kursiyerlerle keyifli sohbetler gerçekleştirdi.Sonrasında ise Aşçılık-Pastacılık kursunda eğitim gören kursiyerlerle sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, “Tesislerimize gösterilen yoğun ilgi ve alaka bizim memnuniyetimizi bir kat daha artırdı” diye konuştu.

Vatandaşların beklentilerini karşılayacak proje ve hizmetler ürettiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “2017 yılında Türkiye’ye örnek olan bir çok projeyi hayata geçirdik. Bunlardan biri olan Kocasinan Akademi ile tam bir yıldır 7’den 70’e herkese hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazanan tesislerimizdeki kurslara yoğun ilgi var. Bu bizleri ayrıca mutlu ediyor.Bölge sakinleri tarafından sevilen ve takdir edilen bu ve buna benzer çalışmaları diğer mahallelerde de hayata geçirebilmek için proje çalışmalarımız devam ediyor. Yapılan çalışmaların ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kursiyerler ise hizmetlerden çok memnun kaldıklarını belirterek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla