KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, ERCİYESEVLER MAHALLESİ’NDE YAPIMI DEVAM EDEN YENİ NESİL PAZAR YERİ PROJESİNİ YERİNDE İNCELEDİ. 

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Erciyesevler Mahallesi’nde yapımı devam eden yeni nesil pazar yeri projesini yerinde inceledi. Başkan Çolakbayrakdar, inceleme sonrası yaptığı değerlendirmede, projenin tamamlanıp hizmete girmesinden sonra bölgenin yeni bir cazibe merkezi kazanacağını vurguladı.
Kocasinan’ın çehresini değiştirecek projelere imza atan Başkan Çolakbayrakdar, bölgeyi cazibe merkezi haline getirecek olan daha fonksiyonel pazar yeri çalışmalarını inceledi. Yeni nesil pazar yerinin inşaat alanını gezen Başkan Çolakbayrakdar, çalışmalar hakkında yetkililerden detaylı bilgi aldı.
Pazar esnafını sık sık ziyaret ederek, esnafın ve vatandaşın gönlünü kazanan Başkan Çolakbayrakdar, inceleme sonrası yaptığı konuşmada, “Kocasinan’daki pazar yerlerini, daha işlevsel, daha sağlıklı, daha konforlu ve daha estetik hale getiriyoruz” dedi. Başkan Çolakbayrakdar, “Erciyesevler mahallemizde yapmakta olduğumuz yeni nesil pazar yeri, bölgenin ivmesini değiştirecek.Ayrıca pazar yerinin yanına mahalle ve bölge sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek değişik sosyal mekanlar yapıyoruz.Pazar yerinde alışveriş alanlarının dışında kafeteryalar, fitness salonları, derslikler ve dinlenme alanı gibi bölümler bulunuyor. Esnafımız ise pazar yerinde daha konforlu ve daha sağlıklı şartlarda vatandaşlara hizmet verecek. Tesisimiz, Kocasinan için sosyal-kültürel anlamda büyük bir kazanım olacak” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, 7’den 70’e herkese hitap edecek olan pazar yerlerinin hızlı bir şekilde tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunulacağını sözlerine ekledi. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla