Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Serçeönü Mahallesi’nde yapımı devam eden yol, kaldırım, otopark ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak yaptığımız hizmetler neticesinde ilçemiz daha modern bir görünüme ve daha sağlıklı bir alt yapıya kavuşuyor” dedi.
Çalışmalar hakkında bilgiler veren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’da gerçekleştirilen çevre düzenleme çalışmaları ile ilçenin çehresinin değiştiğini vurguladı. Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçenin dört bir yanında yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Serçeönümahallemizde ise yol, kaldırım, otopark ve çevre düzenlemesi yapıyoruz. Sökülen eski kilitli parke yerine modern, estetik, sağlam ve ekonomik ömrü daha uzun olan bazalt döşeme yaparken, bölgede oturan sakinlerin araçları için yine bazalt taşından konforlu ve düzenli otoparklar yapıyoruz. Böylelikle araç trafiğinin daha akıcı olmasını sağlayacağız. Şimdiden bölge sakinlerimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Çolakbayrakdar ayrıca, bütün gayretlerinin vatandaşlara daha rahat ve yaşanılabilir bir Kocasinan sunmak için gayret gösterdiklerini sözlerine ekledi. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla