Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kırsal mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Kırsal mahallelerde Her geçen gün taleplerle birlikte hizmetlerin ve hizmet kalitesinin de arttığını belirten Başkan Çolakbayrakdar, ‘Şükürler olsun Kocasinan’daki her mahallemizde bir izimiz bir hizmetimiz var’ dedi.Kocasinan Belediyesi’nin 2018 yılı çalışma programını netleştirmesi adına gerçekleştirilen toplantılardan olan Kırsal Mahalle Muhtarları toplantısı HasancıMahallesi’nde yapıldı. Vatandaşları temsilen 46 mahalle muhtarının katıldığı toplantıda önümüzdeki yıl yapılması planlanan yatırımlar konuşuldu.

KocasinanZiraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda muhtarlara hitap eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Kırsal Hizmetler Müdürlüğümüz 3 yıldır sizlere hizmet veriyor. Her geçen yıl bir öncekinden fazla olarak hizmet çıtamızı artırarak çalışıyoruz. Özellikle bu yıl hem bütçe, hem de araç ve ekipman noktasında ciddi manada iyileştirmeler yaptık. Bu durum önümüzdeki yıllarda da artarak devam edecek. Hal böyle olunca bir önceki yıl yapılan hizmetten sonra kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da daha iyisi ve güzelinin yapılması için beklentileri artıyor. Bizde sizlere hizmet edebilmek adına elimizden geldiğince çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

2017 yılında hedefledikleri tüm çalışmaları başarı ile tamamladıklarının altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, “Sizlerden gelen tüm talepleri yerine getirdiğimizi gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Eksiklerimiz tamamlanıncaya kadar çalışmalarımız aralıksız olarak devam edecek. Sizleri mutlu edecek ve refah içinde yaşamanızı sağlayacak ne gerekiyorsa,imkanlar ölçüsünde gerçekleştirmenin gayreti içinde olacağız. 46 kırsal mahallemizde geçtiğimiz yıl ve bu yıl dahil olmak üzere Kocasinan Belediyesi olarak izimiz, hizmetimiz var. Bundan sonra da Büyükşehir Belediyemiz ve Kocasinan Belediyemiz el birliği ile sizlere hizmetlerimizi artırarak getirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Muhtarlardan gelen talepler neticesinde çalışma programının şekilleneceğini ifade eden Başkan Çolakbayrakdar, 2018 yılında araç parkı, donanım ve ekipmanın yeniden şekillenebileceğini söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar’ın konuşmasının ardından muhtarlarla birebir görüşülerek talepler alındı.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla