Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ile birlikte Erkilet Dere Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar, bölge sakinlerine müjdeli bir haber vererek, Erkilet’e Kocasinan Akademi Tesis’in kurulacağını söyledi.
Başkan Çolakbayrakdar, bu yıl içerisinde büyük bir projeyi daha hayata geçireceklerini vurgulayarak, “2016 yılında Kocasinan Akademi/ Yakut tesisini kurarak hizmet vermeye başladık. Tesisimizde spordan eğitime kültürden sanata her alanda hizmet veriyoruz. Bu tesisin bir örneğini de Erkilet’e yapacağız. Bu sene içinde temellerini atmayı planladığımız tesis Kocasinan Akademi çatısı altında büyük bir merkez olacak. Yaptığımızın hizmetlerin vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanması ve bizlere güler yüz olarak dönmesi şevkimizi bir kat daha artıyor” şeklinde konuştu.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine de değinen Başkan Çolakbayrakdar, Güçlü Büyük Türkiye yolunda hız kesmeden ilerlemek ve koalisyonlar devrini tamamen kapatıp istikrarın daimi olması için ‘evet’ çağrısında bulundu.
AK Parti Kayseri İsmail Tamer de konuşmasında, Türk milletinin büyük bir millet olduğunu vurgulayarak, “Türk milleti, 15 Temmuz da bir kez daha destan yazdı. Ülkemizin kalkınmasını kimse engelleyemeyecek. Ülkemizin geleceğini teminata almak için 16 Nisan da referandum seçimi yapılacak. Geleceğin teminat çocuklarımız için sizlerden ‘Evet’ desteğini bekliyoruz” ifadelerini kullandı. -KURUM BÜLTENİ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla