Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Fatoş Büyükkuşoğlu İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Eylül Tüfekçi’yi sınıfında ziyaretti etti.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a kendi el yazısı ile yazmış olduğu mektup ile öncelikle okul inşa ederek öğrencilerin okumasına imkan tanıdığı ve sonra da Mahallesine yapılan çocuk oyun gurubu, park ve çocuk oyun alanı için teşekkür eden Fatoş Büyükkuşoğlu İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Eylül Tüfekçi bu çalışmaların devamı temennisinde bulundu.
Eline sağlık, diline sağlık
2. Sınıf öğrencisi Eylül Tüfekçi, mektubunu aldığında çok duygulandığını ve bu mektubu öncelikle Başkan Yardımcıları ile Birim Müdürlerine okuduğunu ifade eden Belediye başkanı Memduh Büyükkılıç, hizmetin öncelikle memnuniyeti çok önemli olduğu çünkü memnuniyet hizmetin yerinde ve zamanında yapıldığının kanıtı olduğunu kaydetti.
Anadolu kültürünü hem yaşatıyor hem öğretiyoruz
İlkokul 2. Sınıf öğrencisi bir çocuğun tüm samimi ve içten duygu, düşüncelerini anlatması ve bunun için mektup yazmasını çok anlamlı bulduklarını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, bu gibi içten tebrik ve söylemlerin çalışmalara ve çalışanlarına şevk kattığını sözlerine ekledi.
2. Sınıf öğrencisi Eylül Tüfekçi, Mektubu;
“Sayın Memduh Büyükkılıç,
Benim adım Eylül, Fatoş Büyükkuşloğlu Okulu 2-C sınıfına gidiyorum. Biz küçük çocuklar olarak oyun alanlarını yaptığınız için çok teşekkür ederiz. Okulumuzun yanına yaptığınız oyun alanları çok güzel. Böyle güzel parkları her yere yapmanızı istiyoruz. Çocuklar parklarda oynadıkça mutlu oluyorlar hem de dünyaya mutluluk saçıyorlar, yani bütün dünya çocukları mutlu oluyor.” -İHA

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla