Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Cuma namazını Yeni Mahalle sakinleri ile birlikte eda etti. Başkan Gülcüoğlu Cuma namazı sonrası vatandaşlarla sohbet etti.
Başkan Şinasi Gülcüoğlu, “İlçemizin tamamında olduğu gibi mahallemizde de geçen yıl yürüdüğümüz alt yapı çalışmaları sonrası bazı cadde ve sokaklarımızda yol yapım onarım faaliyetlerinin yağışlı havalara denk gelmesi nedeniyle bazı eksikler var. Bunların farkındayız. Bu yıl havaların tam anlamıyla ısınmasıyla yapacağımız çalışmayla inşallah tüm eksikleri gidererek sizlere yakışır bir hale getireceğiz. Bununla birlikte bu bölgede alt yapıyla ilgili çalışmalarımız devam edecek. Yolu açmışken tüm eksik ve eski alt yapıyı bir kerede yenilemek istiyoruz. Tempomuzu her geçen gün daha çok arttırarak hizmet çıtamızı en yükseklere ulaştırma gayreti ve kararlılığı içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Esnaflar ve vatandaşlar “Başkanımızın çalışmalarından çok memnunuz. Bünyan hızla gelişiyor ve güzelleşiyor. Belediye Başkanımızın bu gelişimdeki katkısını görüyor kendisini destekliyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştular. -KURUM BÜLTENİ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla