Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımlayarak, tüm sanayicilerin ve İslam âleminin Kurban Bayramını kutladı.
Bayramlarda yardımlaşma ve dayanışma arzularının tazelendiğini dile getiren Başkan Büyüksimitci, “Bayramlar dayanışma ve paylaşma içerisine girdiğimiz, birlik ve beraberlik içerinde olduğumuz en anlamlı günlerdir. Bu günler, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemiz için önemli fırsatlardır. Millet olarak aydınlık bir geleceğe, birlik ve beraberlik içerisinde güçlü bir ekonomi ve genç eğitimli iş gücümüzle varabiliriz. Bayramlar ihtiyacımız olan bu birlik ve beraberliğin en güzel vesilesidir” dedi.
Kurban Bayramı’nın başta ülkemiz olmak üzere, tüm insanlığa ve İslam âlemine sağlık, huzur ve barış getirmesi temennisinde bulunan Başkan Büyüksimitci, tüm Kayserililerin ve sanayicilerin Kurban Bayramını kutlayarak, yola çıkacak vatandaşlara tedbirli olmaları ve kurallara riayet etmeleri yönünde çağrıda bulunurken, aileleri ile birlikte kazasız belasız bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla