İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Fransız savunma oyuncusu Benoit Poulain ile masaya oturacaklarını söyleyerek Chery ve Boldrin transferi hakkında da açıklamalarda bulundu.

Sezonun öncesi ilk etap kampını kulüp tesislerinde sürdüren İstikbal Mobilya Kayserispor’da yeni transferler Mert Kula, Ziya Alkurt ve Ömer Uzun takımla çalışmalara katıldı. İzinli olan Deniz Türüç, Sakıb Aytaç, Bilal Başaçıkoğlu, Levent Gülen, Vedat Karakuş Artem Kravets henüz kampa katılmadı. Antrenmanı takip eden Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir geçen sezon kadrolarında yer alan 11-12 futbolcu ile sözleşmelerinin bittiğini hatırlatarak onların yerine en az 10 futbolcu alacaklarını söyledi. İLYAS KAPLAN

“CHERY İLE İLGİLENİYORUZ, BOLDRİN KAMPA KATILACAK”

Geçen sezon sarı – kırmızılı takımda kiralık olarak forma giyen Chery ile ilgilendiklerini kaydeden Bedir, “Çin takımı ile problemler var. Çocuklarının okul problemi var. Chery’i takıma kazandırmak için çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Geçen sene Çaykur Rizespor’da kiralık olarak forma giyen Fernando Boldrin hakkında konuşan Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, “Fernando Boldirn ve sözleşmesi biten Chery ile ilgili Hikmet Hoca ile görüştük. Hikmet Hoca ikisini de takımda görmek istiyor. Boldrin geçen sene Çaykur Rizespor’da iyi işlere imza attı. Rizespor’un da Boldrin’i istediğini biliyoruz. Boldrin bugün bizim için önemli bir konumda. Kampımıza katılacak. Eski tabular yıkıldı. En iyi futbolcularınıza bile teklif gelebilir ve gidebilir. Boldrin konusunda bir teklif gelirse alternatifi de bulursak hocamız da onay verirse gidebilir. Boldrin önümüzdeki sene takımımızın içerisinde olacaktır diye düşünüyorum” diye söyledi.

“DENİZ İÇİN YAZILANLAR ÇİZİLENLER YANLIŞ”

Deniz Türüç konusunda Beşiktaş, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile görüştüklerini ifade eden bedir, “3 takım da Deniz2i transfer etmek istiyor. Deniz bizim sözleşmeli futbolcumuz. Bizden izin almadan futbolcu ile görüşülemeyeceği için özelikle bizimle temas kuruyorlar. Üç kulübümüzün yöneticileri sağ olsunlar önce bizimle temas kurdular. Halihazırda bir şey yok. Yazılanların çizilenlerin tamamı yanlış. Şu an yok, yarın da olabilir, ona bir şey diyemem” açıklamasında bulundu. İLYAS KAPLAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla