Beşiktaş kafilesine Kayseri’de coşkulu karşılama

Süper Ligin 15. haftasında Kayserispor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Kayseri’ye geldi. Siyah-beyazlı taraftarlar, takımlarını havaalanında coşkulu bir şekilde karşıladı.
Deplasmanda Kayserispor ile karşılaşacak olan Beşiktaş kafilesi, havayolu ile Erkilet Havaalanı’na geldi. Burada takımı karşılayan siyah beyazlı taraftarlar, futbolcularla fotoğraf çektirmek için yoğun çaba harcadı. Beşiktaş kafilesi, daha sonra güvenlik önlemleriyle birlikte karayolu ile maç saatine kadar konaklayacakları otele geçti. Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Ricardo Quaresma’nın hayranı olan bir genç kız ise Portekizli futbolcu ile fotoğraf çektiremeyince gözyaşlarına boğuldu. Büşra Sarıçam isimli Beşiktaş taraftarı, “Quaresma’yı görmek için sabah 11’den beri bekliyorum. Daha yakından göremedim. Çok uzaktaydı. Çağırdım ama hiç biri gelmedi” dedi.
Süper Lig’in 15 haftasında oynanacak olan Kayserispor-Beşiktaş maçı yarın saat 19:30’da Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu’nda oynanacak. -iha

SÜPER LİGİN 15. HAFTASINDA KAYSERİSPOR İLE KARŞILAŞACAK OLAN BEŞİKTAŞ, KAYSERİ’YE GELDİ. SİYAH-BEYAZLI TARAFTARLAR, TAKIMLARINI HAVAALANINDA COŞKULU BİR ŞEKİLDE KARŞILADI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.