Bünyan’da sıcak asfalt çalışmaları başladı

Bünyan Belediyesi Hava şartları nedeniyle çalışmalara ara verilen Hastane Caddesi ve Köprü Mevkiinde Sıcak asfalt çalışmalarına yeniden başladı.Kesilen kurban ve yapılan dua ile başlayan çalışmaları Belediye Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu Bünyan AK Parti İlçe Başkanı Savaş Gökçe ile birlikte inceledi.
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu; Cadde üzerinde doğalgaz, içme suyu hattı yenileme, elektrik kablolarının yer altına alınması, atık su kanalarının yenilenmesi, yağmur tahliye hattı gibi alt yapı hizmetleri tamamlanmıştı. Hava şartları nedeniyle ara verilen sıcak asfalt serme işlemine ısınan havayla birlikte yeniden başladık. 2016 yılı içinde yoğun bir alt ve üst yapı sezonu yaşadık bu hizmetler 2017 yılı içinde de hız kesmeden devam edecek” dedi.
Başkan Gülcüoğlu ;”İlçemizi geleceğe hazırlama adına devasa alt yapı ve üst yapı çalışmaları yapıyoruz. İlçe tarihinin en yoğun hizmet dönemi yaşanırken her ne kadar istemesek de bazı aksaklıklar yaşanıyor. Hepsinin farkındayız çünkü her daim vatandaşlarımızla iç içe yan yanayız. Onların talep ve sorunlarını yakinen biliyor ve takip ediyoruz. Sorunların çözümü noktasında istişarelerde bulunuyor seferber oluyoruz. İnşallah başlayan sıcak asfalt çalışmalarımızın kazasız belasız tamamlanmasını diliyorum her şeyin en iyisini hak eden hemşehrilerimiz güle güle kullansınlar” diye konuştu. -KURUM BÜLTENİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.