Kayseri’nin en yeni outleti BYZ Outlet Kayserigaz’ın maskotu Dolgiyle çocuklara keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Dolgi’nin 28-29 Ocak ve 4-5 Şubat tarihlerinde gösterimi yapılacak olan tiyatro gösterisi çocuklarla ücretsiz olarak bir araya gelecek.

 

Kayseri’nin en genç outleti BYZ Outlet Kayserigaz’ın sevimli kahramanı Dolgi ile çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.  BYZ Outletten çocuklara karne hediyesi olarak düzenlenen tiyatro gösterisi  28-29 Ocak ve 4-5 Şubat tarihlerinde saat 15.00-16.00 arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek.

 

Çocuklarımızın daha bilinçli olarak yetişmeleri gerektiği fikrini uygulamalı olarak gösteren “KayserigazDolgi Çocuk Tiyatrosu”nda temiz çevre ve temiz doğa için enerji kaynaklarının tasarruflu kullanılması  gerektiği anlatılıyor.  Sevimli maskotDolgi’nin çevre ve doğa temalı gerçekleşecek olan tiyatro gösterisinde, verilen mesajlarla ve eğlencelidanslarla çocukların keyifli vakit geçirmesi amaçlanıyor.

 

Kayseri’nin en yeni ve en büyük outletAVM’si olma özelliğine sahip BYZOutlet, sezon boyunca devam edecek olan etkinlikleriyle Kayserililer’in sosyal ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edecek. Başyazıcı Grubu’nun Kayseri’ye armağan ettiği yatırımlardan biri olan ve bölgenin tek sinema salonlarına sahip AVM’si olan BYZ Outlet, bir yandan da tanınmış giyim markalarını ve Türk mutfağından lezzetler sunan yeme-içme alanıyla hizmet veriyor.

BYZ Outlet’te yeni açılan IGS, Levi’s ve Dockers’ın yanı sıra Recep Usta Exclusive Pide & Lahmacun Salonu, Porland, FloOutlet, MabaStore, MabaOutlet, Mavi, Hummel, English Home, Çift Geyik Karaca, Zingora, Takıştır, My Dekolte Ayakkabı, Özdilek, Simit Sarayı, Arçelik, Bimeks, ItalianStore, Kaşmir Halı, Katia&Bony, Çemen’s Mutfak, Dr. Mangal, Pizza Wings, Bursa Kebap Evi, Beğendik Market gibi markalar da bulunuyor. Ayrıca ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak açık – kapalı otopark, oto yıkama, terzi, lostra, kuru temizleme hizmetleri de mevcut.   –SELMA KÖSEDAĞ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla