CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin’in başkanlığında il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda önümüzdeki günlerde yapılacak olan Muhtarlık Bölgesi Delege seçimleri ve ilçe kongreleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Yapılan toplantıda geçmiş dönem çalışmaları ve verimlilik değerlendirilirken, Başkan Keskin, “İki yıl beraber çalıştık, birçok projede bir araya geldik, bir referandum geçirdik. Her projemizde beklediğimiz sonuçları elde edemesekte tüm örgütlerimiz ve başkanlarımız bütün baskılara rağmen, fedakarlık yaparak çalıştı. İlçe Başkanlarımız nezdinde tüm örgütlerimize, elini taşın altına koymaktan çekinmeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte iki ya da üç seçim görünüyor yine birlikte, yeniden fedakarca çalışacağız. ” dedi.
Kongrelerin birlik, beraberlik içerinde geçmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Keskin, “Bütün ilçe başkanlarımızın değerli görüşlerini aldık. Önümüzdeki süreç kongre süreci, Muhtarlık Bölgesi Delege Seçimleri ve ardından İlçe Kongreleri yapılacak. Başkanlar ve yönetimleri değişebilir ancak bizler bu partinin neferleriyiz güzel günleri getirene kadar mücadele edeceğiz. Toplumu kucaklayan, birlik ve beraberlik içerisinde, ayrışmadan tüm görüşlere saygılı, halkımıza elimizden geldiğince yardımcı olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” İfadelerini kullandı.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla