Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ilçenin dört bir yanında yapımı devam eden parklarda incelemelerde bulundu. Başkan Çolakbayrakdar, her geçen gün Kocasinan’a yeni parkların kazandırıldığını belirterek, yeni yapılan parkların Kocasinan’ı daha da güzelleştireceğini vurguladı.
Geleceğin teminatı çocuklara daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Kocasinan bırakmak için parklara büyük önem veren Başkan Çolakbayrakdar, Yıldızevler, Mithatpaşa, Turgut Reis ve Beyazşehir Mahallelerinde cadde cadde gezerek, saha çalışması gerçekleştirdi. Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç ve Ali Bulu ile birlikte yapımı devam eden parklarda inceleme yapan Başkan Çolakbayrakdar, park çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.
“Kocasinan’ın dört bir yanında parklar yapıyoruz. Yaptığımız parklarla Kocasinan’ı yeşile bürünmüş bir ilçe haline getiriyoruz” diyen Başkan Çolakbayrakdar, daha yeşil bir Kocasinan için ellerinden geldiğince titiz ve özenli bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Başkan Çolakbayrakdar, ilçeye yeni park ve yeşil alanlar kazandırarak, vatandaşların hoş vakit geçirebilecekleri sosyal alanların sayısını artırdıklarına dikkat çekerek, “Mahallelerimizin arasında irili ufaklı her türlü park alanlarımızı ya revize ediyoruz ya da mahallelere yeni park alanları kazandırıyoruz. Yapılan her bir çalışma daha güzel bir Kocasinan içindir” dedi. Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan’ın çehresini değiştirmek, daha da güzelleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu kapsamda Mithatpaşa Mahallemize 3 yeni park yapıyoruz. Beyazşehir Mahallesinde de yapımı devam 3 yeni park bulunmaktadır. Mahallelerimize yeni yapılan parklarımız; 7’den 70’e herkesin rahat bir şekilde spor aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri çok fonksiyonlu, kapsamlı, eğlenme, dinlenme ve sohbet mekanlarına sahip parklardır. Bütün gayretimiz, çabamız, bölge sakinlerine daha mutlu olacakları bir ortam hazırlamak içindir. Şimdiden parklarımız, Kocasinan’a ve Kayseri’ye hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın daha da güzelleşmesi için yeni parklar yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla