AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın 2 Nisan pazar günü Kayseri’deki Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap edeceğini söyledi.
İl Başkanı Özden AK Parti il başkanlığında yaptığı açıklamada, “2 Nisan Pazar günü saat 16:30’da Kayserimizde hem cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan hem de başbakanımız Binalı Yıldırımı ağırlayacağız. Bütün Kayserili hemşerilerimizi Cumhuriyet meydanına bekliyoruz” dedi.
Kayseri il başkanlığı olarak referandum çalışmaları hakkında bilgiler de veren Özden, “Çok şükür Kayseri de Ak Parti olarak güzel çalışıyoruz. Teşkilatlarımız özveriyle ile çalışıyorlar. Kadın kollarımız her evi ziyaret ediyor. Gençlik kollarımız bütün sanayi esnaflarımızı dolaşıyor. Ayrıca ilçelerimiz ilçe başkanlıklarının nezdinde ana kademeler nezdinde bakanlarımızda milletvekillerimiz de bütün piyasayı dolaşarak gündüzleri esnafla akşamları ev oturmalarıyla mahalle toplantıları ile geçiyor. Konuyla ilgili sorulması gereken, anayasa değişikliği hakkımda bilgiler sunan veya anayasa değişikliği hakkında tereddüdü olanların kararsızlıklarını gidermek için ne gerekiyorsa bakanlarımız nezdinde milletvekillerimiz nezdinde ilçelerimiz nezdinde uğraşıyoruz çabalıyoruz. İnşallah 16 Nisan’a kadar da bu şekilde devam edeceğiz” diye konuştu. -İHA

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla