Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesinin geleneksel kahvaltılı toplantı konuğu bu hafta KTO Meclis Başkanı ve KTO Başkan Adayı Ömer Gülsoy oldu.

ANADOLU ASLANLARI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (ASKON) KAYSERİ ŞUBESİNİN GELENEKSEL KAHVALTILI TOPLANTI KONUĞU BU HAFTA KTO MECLİS BAŞKANI VE KTO BAŞKAN ADAYI ÖMER GÜLSOY OLDU. 

ASKON İl Temsilciliğinde düzenlenen geleneksel kahvaltılı toplantıya KTO Meclis Başkanı ve KTO Başkan Adayı Ömer Gülsoy, ASKON Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan ve ASKON üyeleri katıldı. Yaklaşan Ticaret Odası seçimlerinde Meclis Başkanı Ömer Gülsoy’u destekleyeceklerini belirten Başkan Ali Özcan, “Hiçbir etki altında kalmadan bu kararı aldık. Çünkü Ticaret Odamızın var olan yapı nedeniyle yıpratıldığını düşünüyoruz. ASKON olarak Ticaret Odasında 500’e yakın üyemiz var. Bunun önemli bir oy potansiyeli olduğunu düşünüyoruz. Kahvaltı toplantımıza teşrif eden Sayın Ömer Gülsoy’a teşekkür ediyor ve yanında olacağımızı bildiriyoruz” dedi.
KTO meclis Başkanı ve KTO Başkan Adayı Ömer Gülsoy ise, seçimlerin nezaket içinde geçmesini dileyerek, “Gençler olarak desteğinizi çok önemsiyoruz. Bizlerin sizlere açacağı ortamlar sayesinde biliyoruz ki daha iyi işler yapacaksınız. Eğer seöimi kazanabilirsem sizin gibi genç arkadaşlarımıza Ticaret Odamızda alan açacağıma söz veriyorum. Kayseri yalnızca sanayi ve ticarette değil, başla alanlarda da zengin bir kent ancak bu zenginliğimizi pazarlayamıyoruz. Bundan sonraki süreçte, siz gençlerin vizyonerliği ile kentimize daha iyi hizmet edeceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından istişare toplantısına geçildi. -iha

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla