Dünyada ve Türkiye’de hep ilklerin sendikası olduk

Türk Metal Sendikası Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya, “Dünyada ve Türkiye’de hep ilklerin sendikası olduk” dedi.
Türk Metal Sendikası Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen bilardo turnuvasında sendika üyeleri stres attı. Çocukları ile beraber turnuvaya katılan üyeler, başarılı olabilmek için ter döktü.
Sendika olarak metal iş kolunda Türkiye’de en fazla üyeye sahip olduklarını söyleyen Türk Metal Sendikası Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya, “Türk Metal İş Sendikası olarak bugün metal iş kolunda Türkiye’de en çok üyeye sahip olan sendikayız. Sadece üye olarak büyüklük ve iyi sözleşme yapmak bizim için bir büyüklük değildir. Biz dünyada ve Türkiye’de hep ilklerin sendikası olduk” dedi.
Üyelerinden aldıkları aidatları yine üyelerine yansıttıklarını kaydeden Gökkaya, şunları söyledi:
“Üyeden aldığımız aidatı üyeye tekrardan döndürme noktasında, gerek sosyal sendikacılık anlayışımız düzeyinde üyelerimiziz ailelerine sosyal faaliyetler düzenlemekteyiz. Bu yaptığımız organizasyonlarda önemli olan diğer nokta ise bu projelerin mimarı başta genel merkez yöneticilerimiz ve genel başkanımız bu mutfağın baş aşçılığını yapmaktadırlar. Genel başkanımızın bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum.” -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.