Eğitim Birsen Kayseri 1 no’lu Şube Başkanı Aydın Kalkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tomarza ilçe temsilcisi Recep Taştan ile birlikte Tomarza Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı ziyaret etti.
Göreve yeni atanan Kaymakam Burak Dertlioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını dile getiren Başkan Aydın Kalkan, “Tomarza’ya hoşgeldiniz. Tomarza eğitim öğretim de belli kaliteyi yakalamış ilçelerimizden biridir. Sizlerinde eğitim öğretime katkı sağlayacağınızdan şüphemiz yoktur. İlçemize hoşgeldiniz ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
Tomarza kaymakamı Burak Dertlioğlu ise ziyaretten dolayı memnun kaldığını ve eğitim-öğretime her türlü katkıyı sağlayacağını ifade etti.
Eğitim-Bir-Sen heyeti daha sonra Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık’ı ziyaret etti. Başkan Işık, Tomarza Belediyesi olarak, yüksek okulu ve çok sayıda lisesi ile çocukların eğitim öğretimi için var gücüyle çalıştıklarını belirtti. Başkan Aydın Kalkan da, Tomarza Başkan Fahrettin Işık’a teşekkür plaketi takdim etti. -KURUM BÜLTENİ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla