AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Milletvekili İsmail Tamer ile birlikte Makine Mühendisleri Odasını ziyaret etti.
AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, 16 Nisan’da yapılacak referandum çalışmalarımı kapsamında Makine Mühendisleri Odasını Başkanı Ersin Fener’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Melikgazi Belediye başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu ile çok sayıda partili de katıldı.
Ziyarette bir süre oda Başkanı Ersin Fener ile görüş alışverişinde bulunan Elitaş, Fener ve ekibine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Elitaş burada yaptığı konuşmada, “Şu anda biz bu sızıntıları azaltacak toplumsal gerilimi minimum seviyeye düşürecek bir anayasa değişikliği yapmaya çalışıyoruz. Birilerin bu yaşadığımız hadiseleri ortadan kaldırıp ihtiyaç duyduğu veya fırsat kolladığı sistemi değiştirecek amaçlı uzun yıllardır 30 yıldır 40 yıldır söylenen sistemi gayet iyi bir şekilde yapmaya gayret etti” diye konuştu.
Elitaş ve beraberindekiler, daha sonra Makine Mühendisler Odası tarafından düzenlenen ‘Patlamadan korunma dokümanı hazırlama’ eğitimine katıldı. -KB

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla