EROĞLU’DAN KIZINA UNUTULMAZ KINA GECESİ

 

SARIZ Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu, kızı Gözde Eroğlu için evinde kına eğlencesi düzenledi.

Sarız’ın Cumhuriyet Halk Partili İlçe Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu ve Fatma Eroğlu’nun kızı Gözde ile Elazığlı aile Saadet ve İlhami Yıldırım’ın oğlu Kadir Yıldırım, Sarız’daki kınanın ardından Elazığ da yapılan muhteşem düğünle dünya evine girdi.

Damat tarafının Elazığlı olması münasebetiyle, Ömer Faruk Eroğlu, Sarız da kızı için kendi evinde hazırladığı, kına gecesine başka siyasiler olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Eroğlu, konuklarını ağırlamak için kendi evinin bahçesini hazırlattı. Yaklaşık 1000 kişin katıldığı davetin gecesinde davetliler davulu zurnalı eşliğinde doyasıya eğlendiler.

Eline kına yakılan Gözde Eroğlu, gecenin ilerleyen saatlerinde babası Ömer Faruk Eroğlu ve Annesi Fatma Eroğlu ve konukların halay çekmelerini izledi.

Davul ve zurnaya kendini kaptıran Ömer Faruk Eroğlu, Fatma Eroğlu ve CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık halay çektiler.

Gözde ve Kadir çiftinin kına gecesine, katılan davetliler arasında, Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Dr.Çetin Arık, Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin, CHP İl Kadın kolları Başkanı Şehriban Peker, CHP İl yöneticileri, CHP Kocasinan İlçe Başkanı Mazhar Oğuz Özsoy ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Melikgazi İlçe Başkanı Av. İbrahim Kaan ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Sarız İlçe Başkanı İbrahim Konur, CHP Akkışla İlçe Başkanı Ahmet Deniz, Akkışla eski Belediye Başkanı Azmi Sungur ile çok sayıda akraba ve arkadaşları  vardı.

#KB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.