Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, yeniden Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Kayseri Şube Başkanlığı’na seçilen Yavuz Navruz’u ziyaret etti.

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Kayseri Şubesi, 22 Nisan günü Genel Kurul gerçekleştirilmiş ve mevcut Başkan Yavuz Navruz yeniden başkanlığa seçilmişti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici de, Başkan Navruz ve ekibine tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti lokalinde gerçekleştirilen ziyarette konuşan ASGD Kayseri Şube Başkanı Yavuz Navruz: “Gençlik Hizmetlerinin etkinliklerini çok iyi takip edemesek de, elimizden geldiği kadarıyla yer veriyoruz. Haftalık 200-250 program yapıyorsunuz. Çalışmalarınız da başarılar diliyoruz. Kayseri gençliği adına önemli çalışmalar yapıyorsunuz. Derneğimiz hakkında da kısaca bilgi vermek istiyorum.  ASGD’nin genel merkezi Bursa’da yer alıyor. Ülke genelinde 14 şubemiz ve 800’ün üzerinde üyemiz var.  İlimizde 22 Nisan’da genel kurul yaptık ve yeniden başkanlığa seçildim. Sizlerle birlikte şehrimizde iyi çalışmalar yapmak istiyoruz” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ise: “Öncelikli olarak 22 Nisan’da yaptığınız genel kurulun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İkinci döneminiz hayırlı olsun. Benim hoşuma giden, TSYD ve ASGD’nin bir arada burada olması ve sıkıntı olmadan yolunuza devam edebilmeniz güzel bir olay. Aynı hedef doğrultusunda, gençliğin ve Kayseri’nin sorunlarını, doğru ve tarafsız olarak aktarmanız, basın adına şehir adına ve derneğiniz adına çok önemli diye düşünüyorum. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hareketli bir teşkilattır. Faaliyetlerimiz bitmiyor ve bitmeyecekte. Bu ülkenin donanımlı bir gençliğe, her zaman ihtiyacı var. Bizlerin görevi, koşmak, çalışmak ve elimizden geleni gençliğe sunmak. Ortak çalışmalar yaparız ve gençlerimize destek oluruz. Yeniden size ve yönetiminizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum” açıklamasında bulundu. CEMİL MACİT

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla