Fatma Çolakbayrakdar, Çocuk Kulübü üyeleri ile birlikte huzurevini ziyaret etti

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, Kocasinan Çocuk Kulübü Üyeleri ile birlikte ziyaret ettiği huzurevi sakinlerine aşure ikramında bulundu. Onlarla tek tek ilgilenip, sohbet eden Fatma Çolakbayrakdar, “Her fırsatta büyüklerimizi ziyaret edip, onların gönüllerini hoş tutuyoruz” dedi.

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR’IN EŞİ FATMA ÇOLAKBAYRAKDAR, KOCASİNAN ÇOCUK KULÜBÜ ÜYELERİ İLE BİRLİKTE ZİYARET ETTİĞİ HUZUREVİ SAKİNLERİNE AŞURE İKRAMINDA BULUNDU.

Kocasinan Çocuk Kulübü Üyeleri ile birlikte Huzurevini ziyaret ederek, huzurevi sakinlerinin hem gönlünü hem de hayır duasını alan Fatma Çolakbayrakdar, onlara sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileğinde bulundu. Fatma Çolakbayrakdar, “Büyüklerimize her zaman saygı duyan bir toplumuz. Her fırsatta eşim Ahmet Bey ile büyüklerimizi ziyaret edip, gönüllerini almaya çalışıyoruz. Eşim Ahmet Bey yoğun çalışma temposundan dolayı bu ziyarete katılamadı ancak selamlarını gönderdi. Allah büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Onlara hayırlı, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Huzurevi sakinleri ise ziyaretten oldukça memnun kaldıklarını ifade ederek, teşekkürlerini iletti.
Fatma Çolakbayrakdar ve beraberindekilerin hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından ziyaret sona erdi. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.