Geleceğin itfaiyecisi elleri tetikte bekledi

Kayseri’de meydana gelen trafik kazasında, benzin sızıntısı olan kamyona itfaiye ekipleri müdahale etti. Müdahale sırasında İtfaiye Lisesi son sınıf öğrencisi Süleyman Sağırkaya, yangın tüpü ile elleri tetikte bekledi.
Edinilen bilgiye göre Kocasinan Bulvarı ile Fuzuli Caddesi kavşağında S.K.’nın kullandığı 38 JS 136 plakalı kamyon ile Ç.K.’nın kullandığı 38 LE 437 kamyon çarpıştı. Çarpışma sonrasında 38 LE 437 plakalı kamyonda benzin sızıntısı oldu. Polis ekiplerinin bilgi vermesi sonrasında olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri aracın elektrik aksamını devre dışı bıraktı. İtfaiye erinin kamyonun içine girerek çalışması sırasında İtfaiye Lisesi son sınıf öğrencisi olan ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nde staj yapan Süleyman Sarıkaya, benzinin alev alma ihtimaline karşılık çalışma bitene kadar elinde yangın tüpü ile hazır bekledi.
Polis ekiplerinin yaptığı inceleme sonrasında 3 yaralının olduğu kazada araçlar olay yerinden kaldırıldı. Yetkililer, kaza ile ilgili olarak işlem başlatıldığını bildirdi. -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.