GENÇLER İSTEDİ BAŞKAN GÜLCÜOĞLU YAPIYOR

Kırsal mahalleleri merkezden ayırmadan her türlü hizmeti götürmek için gece gündüz çalışan Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Ekinciler mahallesindeki gençlerin ve çocukların isteğini yerine getirdi.

Kısa süre önce Ekinciler Mahallesinde yaşayan gençler Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu’nu ziyaret ederek halı saha ve park taleplerini iletmişlerdi. Başkan Gülcüoğlu gençlerin heyecanının kendilerini mutlu ettiğini ifade erek gerekli talimatları vermişti. Bünyan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri talimatlar doğrultusunda bugün halı saha ve park alanı yapımı için çalışmalarına başladı.

Mahalleyi ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyen ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Gülcüoğlu;” Çocuklarımızın ve gençlerimizin rahatça oyun oynayıp, spor yapabileceği büyüklerimizin rahatça istirahat edebileceği bir mekan tasarladık. İnşallah birazdan Bismillah diyeceğiz. Öncelikle bu tesisin sizlere ve mahallemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Değerli hemşerilerim İnşallah sizlerin duasıyla bizlerin gayretiyle inanınız ki memleketimizi topyekun bir gelişim hamlesi ile çok daha modern çok daha yaşanabilir bir hale getirmenin gayret ve çaba içerisindeyiz” dedi.

Başkan Gülcüoğlu; konuşmasının devamında mahallede yapılan ve yapılacak olan hizmetlere değindi. Mahalle sakinleri ve mahalle muhtarları ise yapılan ve yapılacak olan hizmetleri için Başkan Şinasi Gülcüoğlu’na teşekkürlerini ilettiler.

 

#KB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.