Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Nisan ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Belediye Encümen, İmar ve Plan Bütçe komisyonu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi.

Hacılar Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 10 madde görüşülerek karara bağlandı. Hacılar Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen Nisan ayı meclis toplantısına Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici başkanlık etti.

Gündemin ikinci, üçüncü ve dördüncü maddelerinde yer alan Belediye Encümen, İmar ve Plan Bütçe komisyonlarına üye seçimi yapıldı. Belediye Encümen Üyeliğine Hacı Osman Övüç, Yaşar Nursaçan, İmar Komisyonu Üyeliğine Hacı Osman Övüç, Ahmet Bostancı ve Recep Aykut, Plan Bütçe Komisyonu Üyeliğine ise Yusuf Hakan Özdemir, Yusuf Özkaya ve Mahmut Kartal seçildi.

Gündemin 5’inci ve 6’ncı maddelerinde yer alan 2016 yılı Denetim ve Faaliyet raporları okunarak oyçokluğu ile kabul edildi.

Hacılar Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısının 7’inci ve 8’inci maddelerinde yer alan 2017/3 ve 2017/4 no’lu İmar komisyon raporları görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 9’uncu maddesinde yer alan Hacılar Kentsel Dönüşüm Projesi için yapım kredisi alımı görüşülerek oyçokluğu ile kabul edildi.

 

H

acılar Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısının ek gündem maddesinde yer alan kısmi zamanlı sözleşmeli avukat alımı konusu görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Meclis toplantısının sonunda Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla