Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Danışma Meclis Toplantısı’nda konuşan CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin, “Her zaman terörün karşısındayız” dedi.
CHP İl Danışma Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya, CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin ve partililer katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin, terör saldırılarını kınadı. Şehitliğin kutsal bir kavram olduğunu söyleyen Keskin, “Şehitlik kavramı kutsal bir kavramdır. Vatan ve toprak için insanlar ölümü göze alırlar. Vatanı olmayanın namusu da olmaz. Bu bilinçte olan değerli üyelerimize cani gönülden teşekkür ediyorum. Terörün her türlüsüne lanet olsun. Terör, bir toplumu kargaşaya, bir toplumun ayrışmasına ve bir toplumun birbirinden nefret etmesine yönelik yapılan çalışmalardır” ifadelerini kullandı.
Keskin, konuşmasını şöyle tamamladı:
“Bu anlamda son dönemlerde yaşadığımız terör olaylarını tekrar kınıyorum. Dün İstanbul’da yaşanan gerek emniyet müdürlüğüne gerekse AK Parti İl Başkanlığı’na yapılan saldırıları da nefretle kınıyorum. Biz terörü amaçsız lanetleyen insanlar, terör kime yapılıyorsa onun yanında yer alırız. Terörün karşısında yer alırız. Bu siyasi rakiplerimizde olabilir.”

CHP (ALİ GÖÇ – TURAN BULUT/KAYSERİ-İHA)

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla