HERKESE ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ

Yürütülen yardım projeleri ile çok sayıda insana yardım elini uzatan Kayseri İHH İnsani Yardım Derneği Acil Kurtarma Sorumlusu Mahmut Satıcı, yapılan projeler ile bütün insanlara ulaşmaya çalıştıklarını söyledi.

 

İl Afad Müdürü Osman Atsız, İl İtfaiye Müdürü Mustafa Kızılkan ve Turkuaz Arama Kurtarma Başkanı Mehmet Eskitaşdan ekipleriyle birlikte Kayseri İHH İnsani Yardım Derneğini ziyaret ederek yürütülen arama kurtarma çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kayseri İHH İnsani Yardım Derneği Acil Kurtarma Sorumlusu Mahmut Satıcı, derneğin yürüttüğü arama kurtarma çalışmaları hakkında bilgi verirken şunları söyledi; “ Kayseri İHH KAYİSAR olarak, bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın dünyanın herhangi bir yerinde sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, zulüm görmüş, aç veya açıkta kalmış; savaş, tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş, yaralanmış, sakat kalmış; evsiz, yurtsuz, tüm insanlara insani yardım ulaştırmak ve bu insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmesini önlemek üzere çalışmaktayız. Ve bu konuda hizmet veren diğer kurumlarla da koordineli olarak çalışma hakkında görüşmeler yaptık.” dedi.

GÜLDEN ÇOKTAN 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.