Hollanda Kayserililer Vakfı Vali Kamçı’yı ziyaret etti

Vali Süleyman Kamçı,Hollanda Kayserililer Vakfı Başkan Yardımcısı Hatice Bayar, Komisyon Başkanı Tekin Ateş ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

VALİ SÜLEYMAN KAMÇI,HOLLANDA KAYSERİLİLER VAKFI BAŞKAN YARDIMCISI HATİCE BAYAR, KOMİSYON BAŞKANI TEKİN ATEŞ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ. 

Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ile birlikte gelen vakıf üyeleri, üniversite ve lise öğrencilerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Kamçı, çalışmalarından dolayı vakıf üyelerini tebrik etti.
Vali Kamçı, Hollanda da yaklaşık 40 bine yakın Kayserili hemşehrilerinin bulunduğunu ifade ederek, bu vakıf sayesinde tüm Kayserililerin birlik ve dayanışma içerisinde kültürlerini yaşattığını belirtti.
Vakfın kültürümüzü yaşatma adına önemli işler yaptığını belirten Vali Kamçı, bu doğrultuda Hollanda da eğitim gören Kayserili gençleri ilimize getirerek, sosyal, kültürel ve eğitim alanında etkinliklerle ilimizi tanıttığını ifade etti.
Hollanda Kayserililer Vakfı Komisyon Başkanı Tekin Ateş ise kendilerini kabul eden Vali Kamçı’ya teşekkür ederek, Kayseri’de yapacakları etkinlikler hakkında bilgi verdi.
Vali Kamçı, vakıf üyeleri ile birlikte gelen üniversite ve lise öğrencileri ile bir süre sohbet ettikten sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.