Jandarma Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıldönümü münasebetiyle İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Sevim ve jandarma personeli Vali Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti.


Vali Kamçı, köklü bir geçmişe, ülke geneline yayılmış teşkilat ve kadro ağına sahip Jandarma Teşkilatının, özverili çalışmalarıyla tüm yurtta olduğu gibi İlimizde de güven unsurunun yapılanmasında çok ciddi çalışmalara imza attığını ifade ederek, Jandarma Teşkilatının 178. yılını kutladı.
Jandarma Teşkilatının 178 yıllık dönem içerisinde kendisini çağın gereklerine uydurarak ve yeni birimler, ihtisaslaşmış birimler kurarak, emniyet ve asayiş konusunda ülkemizde ve ilimizde çok başarılı hizmetler verdiğini ifade eden Vali Kamçı, bugüne kadarda bu hizmetleri başarılı bir şekilde devam ettirdiğini vurguladı.
Mukaddes vatan toprakları uğruna canları pahasına görevini yaparken şehit olan kahraman askerlerimizi de unutmayan Vali Kamçı, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, gazilerimi de huzurlu ve mutlu ömürler diledi.
İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Sevim ise Kayseri Jandarması olarak Kayseri’de görev yapmaktan onur duyduklarını ifade ederek, bu anlamda vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek maksadıyla jandarma personelinin özveri ile çalıştığını belirtti. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla