Kadın çiftçiler Başkan Çelik’i ziyaret etti

Kadın Çiftçiler Ekolojik Üretim ve Eğitim Merkezi Kooperatifi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.
Ziyarette, Kadın Çiftçiler Ekolojik Üretim ve Eğitim Merkezi Kooperatifi Başkanı Fatma Andaç ile Yönetim Kurulu Üyeleri bulundu. Kadın çiftçilere sağlanan imkanlar nedeniyle teşekkür eden Kooperatif Başkanı Fatma Andaç, “Başkanım çok şükür sizin sayenizde buralara kadar geldik. İnşallah devamını getireceğiz. Size ne kadar teşekkür etsek az. Bugüne kadar Türkiye’de hiçbir belediye başkanı sizin yaptığınız iyiliği ve yakınlığı göstermedi. Bu bizim için çok büyük bir ayrıcalık” dedi.
Kayseri’deki kadın çiftçilerin Bünyan’da kurulan Ekolojik Üretim ve Eğitim Merkezi sayesinde örnek olacak çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Mustafa Çelik de “Yaptığınız çalışmalar Türkiye’ye örnek oldu. Gerek Ankara’da, gerek Külliye’de bizi temsil etmeniz gurur verici. Hem üreterek aile bütçenize katkıda bulunuyorsunuz hem de organik tarımla alternatif üretim yapılabileceğini tüm Türkiye’ye göstermiş oluyorsunuz. Bundan sonra da elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız. Kendi ayakları üzerinde duran ve ailesine katkı veren hanımlarımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Yeter ki uygulanabilir bir proje gelsin. Güzel bir proje geldiği zaman biz zaten destekliyoruz” diye konuştu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i Erciyes Esnaf ve Sanatkarlar Derneği ve Alt Geçit Dernek Başkanı Mahir Dülgeroğlu ve dernek üyeleri, Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Tuncay Sabuncu ve yönetim kurulu üyeleri, Tapu Kadastro Bölge Müdürü Erdoğan Büyükboyacı, Sarıoğlan Sulama Birliği Başkanı Metin Aka ve birlik üyeleri, Yeraltı Çarşısı Dernek Başkanı Salih Gülay ve yönetim kurulu üyeleri, Özvatan Taşlık Mahallesi Gaziler Derneği Başkanı Ersin Bingöl ve dernek üyeleri, Kartal Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği, Mimarlar-Mühendisler Grubu Başkanı Fatih Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Sıddık Kaya ile bazı kişi, kurum ve kuruluşlar da ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.