Kayseri’de yaklaşık bir yıl önce hizmet vermeye başlayan ünlü Baklavacı Şemsettin, fiyat ve kalitesiyle fark oluşturmaya devam ediyor. Fiyatlarının değişmeyeceğini belirten firma yöneticisi, bu Ramazan’da da uygun fiyata satışlarının devam edeceğini vurguladı.
Mart 2018’de kadın girişimci Güner Ürek tarafından Sivas Caddesi üzerinde faaliyete geçen Baklavacı Şemsettin, Kayseri halkı tarafından da tutuldu. Kaliteyi uygun fiyatla buluşturmayı hedefleyen firma, baklava ve diğer tatlı çeşitleriyle Ramazan sofralarının da vazgeçilmezi olmayı planlıyor.
REFERANSIMIZ MÜŞTERİLERİMİZ
Kadın girişimci Güner Ürek, Kayseri’de kısa sürede kabul görmelerini, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetine bağladı. En güzel ve etkili tanıtımın tüketici tavsiyeleri olduğunu vurgulayan Ürek, “Bizi kısa sürede kabullenen bütün müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Bilindiği üzere Ramazan öncesi bazı gıda ürünlerine genelde zam yapılır. Ancak biz, bu Ramazan’da da fiyatlarımızı güncellemeyeceğiz. Yani tatlı ayı Ramazan’da da dev kampanyaya devam edeceğiz.” dedi.
Baklavacı Şemsettin Kayseri Şubesi Yöneticisi Güner Ürek, Ramazan Bayramı’na özel tatlı sparişi de alacaklarını kaydetti.
TÜRKİYE’NİN BAKLAVACISI
Merkezi Şanlıurfa’da bulunan Baklavacı Şemsettin, “Türkiye’nin baklavacısı” sloganıyla kuruldu. Günlük üretilen tatlılar, tek fiyat politikasıyla ülke genelindeki 85 bayiye ulaştırılıyor. Buradan da tüketicilere ulaşıyor. Firmanın fiyatlarının düşük olması, üreticinin sürümden kazanma politikası yatıyor.
TATLI FİYATLARI
Bol Cevizli Baklava: 14 TL, İri Fıstıklı: 22 TL, Tereyağlı Baklavalar: 26 TL, Kuru Baklava: 30 TL, Billuriye: 33 TL, Fıstık Sarma: 38 TL’den satılıyor.
İLETİŞİM:
Baklavacı Şemsettin Kayseri Şubesi İletişim Telefonu: 0544 943 63 38

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla