Develi Kaymakamı Murat Duru Develili vatandaşlara çat kapı ziyaret edip evlerine misafir oluyor. Kaymakam Duru eşi Elif Duru ile birlikte bu seferki çat kapı ziyaretinde eşini dört yıl önce kaybetmiş dört öksüz çocuk sahibi Zöhre Öter ailesine misafir oldu.

DEVELİ KAYMAKAMI MURAT DURU DEVELİLİ VATANDAŞLARA ÇAT KAPI ZİYARET EDİP EVLERİNE MİSAFİR OLUYOR. 

Develi Kaymakamı Murat Duru konuyla ilgili açıklamasında, “Bulduğumuz her fırsatta ve belirli periyotlarla Develimizde yaşayan güzel insanlar hemşehrilerime Tanrı misafiri olup onları eşim Elif Duru ile çat kapı ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda eşini 4 yıl önce kaybetmiş 4 öksüz çocuk sahibi Zöhre Öteri’i ziyaret ettik. 4 çocuğunu yetiştirmeye çalışan kahraman anne ve çocuklarıyla beraber bugünkü iftarımızı birlikte açtık. Hem bizler hem de ziyaret ettiğimiz öksüzler ziyadesiyle mutlu oldular.
19 yıldır görev yaptığımız bütün ilçelerde olduğu gibi Develimizde de 80 milyon Necip Büyük Türk Milletinin her bir ferdine efendi olmadan hizmetkar olma anlayış ile onlara Devletimizin gülen, seven, saygı duyan, riyasız, samimi ve içten yüzünü tavizsiz ve en etkin bir şekilde göstermeye çalışıyoruz.
Milletimizin her bir ferdinin duasını almak bizler için şereflerin en büyüğüdür. Hak Teala her daim milletimizin duasını almayı bizlere nasip eylesin inşallah” diye konuştu. -İHA

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla