Kayseri Erciyesspor kapanmıyor

Spor Toto 2. Lig ekibi Kayseri Erciyesspor’da yapılan Olağanüstü Genel Kurul’un ardından yeni kulüp başkanı ve yönetimi belli oldu.

 
14 Kasım’da yapılan ve yeterli çoğunluğun sağlanmamasının ardından bugüne ertelenen Olağanüstü Genel Kurul, Kayseri Erciyesspor Hacı Boydak Tesisleri’nde yapıldı. Divan başkanlığını Kulüp Müdürü Bülent Dener’in yaptığı genel kurula Nuhkan Rüzgar’ın başkanlığındaki liste verildi. Verilen liste oylamaya sunuldu. Listenin kabul edilmesinin ardından Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Nuhkan Rüzgar seçilirken, yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
“Rıfat Dayıoğlu, Şahin Göksu, Furkan Milli, Yavuz Soner Coşkun, Gökhan Göksu, Oğulcan Karahan, Selahattin Sözduyar ve Serkan Göksu.”

Yapılan Olağanüstü Kongrede konuşan Kulüp Müdürü Bülent Dener, seçilen yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar dileyerek, kulübün kapanmaması için verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür etti. Dener, “14 Kasım 2016 tarihinde yapmış olduğumuz kulübümüzün olağanüstü kongresinde çoğunluk sağlanamadığından bugüne ertelenmişti. Bugünkü yapılan kurul inşallah kulübümüze hayırlı olur. Biz de yeni yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Yeni görevinde başarılar temenni ediyoruz. İnşallah kulübümüz için hayırlı olur. En azından kulübün kapanmaması için uğraş verdikleri için vermiş oldukları mücadeleden dolayı da çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Yeni seçilen Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Dayıoğlu ise, kulübün kapanmaması için ellerini taşın altına koyduklarının altını çizerek, kulübe sahip çıkılmasını istedi. Dayıoğlu, “Amacımız kulübün kapanmamasıydı, onu başardık. Kulübün kapanmaması için buradayız. Bizim elimizde sihirli değnek yok. Bize destek verenlere çok teşekkür ediyoruz. Diğer büyük ilçe belediye başkanlarımızın da kulübe destek vermelerini ve sahip çıkmalarını istiyoruz. Kulüp kapanmaması için elimizi taşın altında koyduk. Zamanın ne göstereceği bilinmez ama belediyelerden destek bekliyoruz” dedi.
Daha önce aday çıkmaması üzerine kendilerinin yönetim kurulu oluşturarak aday olacağını açıklayan eski kulüp dernek başkanı Mehmet İncialan ise başka bir yönetim kurulu listesi geldiği için adaylıktan çekildiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.