Kayseri Şeker, istihdamda il birincisi olarak ödül aldı

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı İstihdam Şurası Ödül Töreni’nde Kayseri Şeker, İl İstihdam Birincisi olarak ödül aldı. Ödülü Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay aldı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen İstihdam Şurası Ödül Töreni’ne Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer, Genel Müdür Osman Canıtez, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Gedik, İnsan Kaynakları Müdürü Kayseri Şeker’i temsilen katıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstihdam seferberliği ile 2017 yılında şu ana kadar 1.5 milyon kişiye ilave istihdam sağlandığını ve yeni yıl için ek istihdam çağrısı yaptığı törende, Kayseri Şeker’e İl İstihdam Birincisi olarak ödül verildi.
Ödülü Kayseri Şeker adına, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay aldı. Hüseyin Akay, ödül töreni sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ile çekilen hatıra fotoğrafında da yer aldı. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.